درباره ما

درباره ما

مجموعه ایران یورو مارکت در سال ٢٠٠٩ به منظور توزيع و واردات كالاهاى با كيفيت اروپايى و همچنين كالاهايى كه در كشورهاى ديگر با استاندارد اروپا و براى مصرف كننده اروپايى توليد مى شوند فعاليت خود را آغاز كرد.

اين مجموعه كه دفتر اصلى آن در كشور آلمان مى باشد پس از چندين سال تجربه در زمينه تهيه و توزيع كالا و صادرات به ايران، به منظور دسترسى مستقيم و آسان مصرف كنندگان ايرانى در داخل كشور و همچنين دسترسى مستقيم مصرف كنندگان اروپايى به كالاهاى با كيفيت ايرانى، تصميم به ايجاد خريد و فروش آنلاين نمود.

هدف ما ايجاد يك كانال مستقيم جهت خريد سريع ، آسان كالاهايى است كه هم اكنون در فروشگاهها و يا سوپر ماركتهاى اروپا به خصوص آلمان در اختيار شهروندان اروپايى قراردارد. پرداخت آسان از طريق كارت بانكى ايرانى و ارسال سريع توسط پست از مزاياى اين فروشگاه اينترنتى است.

ما آمادگى داريم با توزيع كنندگان داخلى به صورت قرارادادى و با رعايت حقوق مصرف كنندگان در ايران با رعايت مقرارت و قانون حقوق مصرف كننده در اروپا همكارى نماییم.

از طرفى اين امكان براى شما فراهم شده است كه به طور مستقيم و بدون واسطه اجناس يا كالاى نو و يا دست دوم خود رو براى فروش در اين سايت بفروش برسانيد.

Some Of Our Client

همکاران ما

ایران یورو مارکت مفتخر به همکاری با بیش از 20 شرکت معتبر ایرانی و اروپایی است.

Logo Image

Logo Image

Logo Image

Logo Image

Logo Image

Logo Image